שירותי דרך

התקשרו להזמנת גרר:

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו תקוע באמצע הדרך עם רכב מקולקל. למרבה המזל, אנו נותנים שירותי דרך בכל רחבי הארץ בשביל מצבים כאלה! אנחנו יודעים שאתם נמצאים כרגע במצב מתסכל ומלחיץ. להיתקע עם הרכב שלכם זה הדבר האחרון שרציתם שיקרה לכם. אבל אל דאגה, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לצאת מהברוך במהירות.


בין אם מדובר בפנצר בגלגל (תקר), מצבר ששבק חיים או בעיה מכנית אחרת, תמיד תוכל למצוא עזרה מקצועית באתר allgrar – שירותי דרך, גרירה, שירותי חילוץ ועוד.

 נפרט כאן את השירותים השונים הזמינים לנהגים בדרכים, כולל עלויות ממוצעות ואיך לבחור נותן שירות איכותי שיטפל בך במהירות ויעילות.

שירותי דרך
שירותי דרך

סוגי שירותי דרך

גרירת רכבים

השירות הנפוץ ביותר הוא גרירה במקרים של תקלה המונעת המשך נסיעה. גורר מגיע עם רכב המצויד באמצעי גרירה ייעודיים ולוקח את הרכב שלכם אל מוסך קרוב או כל יעד אחר.

חילוץ והצלה

שירותי חילוץ נחוצים במקרים של תאונה, תקיעות בבוץ, בהרים ומצבים דומים שהרכב לא יכול לצאת מהם לבדו. אנשי המקצוע שלנו נותני שירותי דרך עם כל הציוד המיוחד (מנופים, כבלים ועוד) לטיפול בחילוץ במהירות ויעילות. ראו: גרר

החלפת גלגל

כאשר יש פנצר בגלגל או נזק אחר לגלגל שמונע המשך נסיעה (ואין גלגל רזרבי או שמסתבכים בהתקנה הגלגל) ניתן להזמין שירותי דרך שאיש מקצוע יבוא ויבצע החלפת גלגל על הכביש. זה עדיף על גרירה באופן משמעותי בגלל שעלויות הגרירה יקרים יותר. ראו: החלפת צמיג עד הבית.

כתוב את ההחלפת מצבר

אם המצבר שלכם הלך והרכב לא מניע, ניתן להזמין שירות דרך מצבר עד הבית – שירות דרך זה זול יותר מגרירה למוסך.

מפתחות בתוך רכב

במקרה שנעלתם את המפתחות בתוך הרכב, אפשר להזמין שירות מנועלן רכבים שיפתח את הדלתות בצורה מקצועית ויעילה

אספקת דלק ושאיבת דלק שגוי

שירות אספקת דלק (בנזין/סולר) יגיע עד אליכם במקרה של התרוקנות מוחלטת של המיכל. אפשרות זולה ונוחה בהרבה מגרירה. בנוסף במצבים ששמתם דלק שגוי ברכב כמו דלק סולר במקום בנזין (95) ניתן להזמין שירות דרך – שאיבת דלק שגוי עד למיקום הרכב, שבשירות זה איש המקצוע ישאב את הדלק הלקוי ויפנק אותכם בדלק הנכון. ראו עוד: שאיבת דלק שגוי

מחירון שירותי דרך

המחירים משתנים בין חברות שונות אבל הנה טווחים ממוצעים:

*נציין שאנו דוגלים במחירים נוחים והוגנים עבור שירותי שירות הדרך שלנו.

סוג שירות הדרך
מחיר
גרירת רכב
300-700 ש"ח
חילוץ רכב
400-1000 ש"ח
החלפת גלגל
200-350 ש"ח
החלפת מצבר עד הבית
150-700 ש"ח
פתיחת דלתות נעולות
250-600 ש"ח
אספקת דלק/שאיבת דלק שגוי
150 ש"ח + עלות הדלק

*המחיר עשוי להשתנות גם בהתאם לשעת הקריאה (תעריך לילה) וליום הקריאה (שבתות וחגים) וככל שהמרחק גדול יותר או שהטיפול מסובך וממושך יותר, כך המחיר עולה.

איך לבחור ספק שירותי דרך איכותי?

כאשר אתם נתקעים באמצע הדרך בלחץ של זמן, קל מאוד לבחור ספק שירותי דרך לא איכותי. הנה מספר עצות שיעזרו לכם למצוא את ספק הדרך הטוב ביותר:

בדקו ממליצים וביקורות
וודאו שיש רישיונות הפעלה תקפים לשירותי דרך – חשוב מאוד!
עשו בדיקת מחירים עם כמה נותני שירות
תנו עדיפות לחברות גדולות ומנוסות עם וותק.
אל תמהרו לבחור את הספק הכי זול! טיפול איכותי הוא חשוב הרבה יותר, לפעמים הבחירה הזולה עולה ביוקר!!!

שורה תחתונה

התמודדות עם רכב מקולקל היא חוויה מתסכלת ומעצבנת. כולנו היינו שם…  יחד עם זאת, אנו מציעים שירותי דרך בצורה המקצועית, המשתלמת והאיכותית ביותר שיש כיום בישראל. צרו עימנו קשר לקבל שירות מהיר ואיכותי בזמינות גבוהה!

חשוב לציין שבמידה והרכב נמצא במצב "לא איכותי" בלשון המעטה רצוי ומומלץ למכור אותו לשירות קונה רכבים לפירוק.

מה היה לנו עד עכשיו

המלצות על AllGrar

התקשרו להזמנת גרר:

דילוג לתוכן