גרר משאיות

התקשרו להזמנת גרר:

גרר למשאיות זמין עבורכם עכשיו! התקשרו ותוך דק נגיע לגרירת המשאית שלכם!

גרר למשאיות - בטיחות ואמינות ללא פשרות

אתם לבטח מזמינים חילוץ לרכבים כאשר הרכב נתקע בדרך, אך גם משאיות עשויות להיות תקולות בזמן נסיעה ולכן, על מנת להזמין חילוץ במצב זה , יש להזמין גרר למשאיות. יש לידע את הגרריסט, באיזה סוג של משאית מדובר, כך שידע להיערך בהתאם. ישנן משאיות  אשר עשויות לשקול 12  טון, 27 טון, או 34 טון, כגון סמיטריילר ופול טריילר.  עוד דבר שעל הגרר לקחת בחשבון, לדוגמא, אם למשאית יש  ארגז קירור, ארגז וילונות, או פלטה להובלת ציוד כבד כגון ברזל. כמו כן, יש לוודא את גובהו של  ארגז המשאית, מבנה תא הנהג עם מדובר בתא כפול, תא רגיל וכדומה. כאשר מדובר בגרר וחילוץ משאיות, יש לדעת אם התקלה במשאית היא בלמים תפוסים, מנוע המשאית רועש, גלגל מתנדנד, מערכת הידראולית שאינה תקינה ועוד. ממש כמו ברכב, קיים מחשב מיועד לזיהוי תקלות במשאית, כך שמי שמחלץ וגורר משאיות, יוכל לזהות מה התקלה של המשאית                               .

                               .

מיקום המשאית, מהווה את אחד הפרטים החשובים בכל הנוגע אל גרר למשאיות, למשל, אם המשאית נמצאת בכביש סלול או לא סלול, אם קיימת גישה מלפנים וכדומה. זו הסיבה כי גרר המשאית, חייב לדעת על מנת לבצע את ההכנות המקדימות לקראת הגרירה. על הגרריסט לנקוט בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים בכדי לדעת, כיצד להעמיס  ולקשור את המשאית.  העמסת המשאית על הגרר, מתבצעת רק עם כננות וכן, על הגרריסט  לדעת באיזה מיקום עליו להחדיר את השקל במקום המיועד במשאית עצמה. הכננות חייבות להיות מתוחות, היות וכבל משוחרר יכול להיקרע בעת משיכת המשאית. עוד פרט חשוב הוא, קשירת המשאית באמצעות כבלי מתיחה ושרשראות מתאימות. יש לוודא, כי נהג הגרר יושב במשאית הגוררת, כך שיוכל להפעיל את המכאניקה ברכב הגורר להעמסת המשאית הנגררת. 

מדוע חשוב לגרור משאיות התקועות בדרכים?

יש לדעת כי משאית העומדת בדרך או בצידי הדרך, מסכנת את הסביבה. למשל, המשאית עשויה להידרדר, לגרום לתאונת דרכים, היות והיא כבדה וקשה לעצור אותה. יש לשים אבנים כבדות  או סנדלים כך שניתן יהיה לשמור על בטיחות. על נהג המשאית עד שמגיע גרר למשאיות, להשתמש בכל אמצעי הבטיחות המקובלים על פי חוק, כגון משולש אזהרה, אפוד זוהר וכן, על נהג המשאית לדווח בוויז  על מפגע. יש לציין, כי חילוץ משאיות מהווה משימה מורכבת ולא פשוטה כלל. הסיבה היא, כי גרר רגיל, לא יספיק לגרירת משאית, משום שמשקל המשאית כבד מאוד. יש  להזמין חברה המתמחה בגרירת משאיות, על מנת לחלץ באופן בטוח ונכון אץ המשאית, עד שהיא תגיע בשלום למוסך.

 

חברה שמתמחה בשליחת גרר למשאיות,  יש בידיה את כל הכלים הנחוצים היות ונהגי הגררים, עוברים הכשרות ייעודיות הכוללת ביצוע פעולות באופן בטיחותי ובלי סיכונים. יש לברר לגבי האמינות של החברה, הוותק שלה בתחום והמלצות של מי שהתנסה בשירות ספציפי זה של חילוץ וגרירת משאיות מכל הסוגים. שימו לב, בהזמנת גרר המיועד למשאית, יש לבחור חברה שהיא בפריסה רחבה, כך שנהג המשאית לא יצטרך להמתין זמן רב עד לחילוצה.

כמה יעלה לנו להזמין גרר למשאית?

ראשית סוג המשאית מהווה נדבך חשוב בתמחור של גרר למשאיות, המרחק שיש לגרור את המשאית, המיקום של המשאית, אם היא נתקעה במקום שהגישה לגרר תהיה קשה אליו, המחיר יעלה בהתאם. גם השעה והיום בשבוע מהווים פרמטר חשוב במחיר הגרירה של המשאית, אם החילוץ מתבצע בשעות הלילה או היום, בערבי שבת וחג, כל אלה יעלו את מחיר הגרירה.

שורה תחתונה על גרר משאיות

גרר למשאיות וכלים שהם ציוד כבד, חייבים לעמוד בתקנים המחמירים של משרד התחבורה היות ובניגוד לגררים סטנדרטיים המשמשים לגרירת רכבים פרטיים, מדובר על גרר למשאיות מדובר למעשה  על גרר גדול בעל הספק גבוה. יש להשוות את מחירי הגררים למשאיות בין כמה חברות מוכרות וכן, את חישוב הקילומטרים לפי מחשבון שמתפרסם בחברות השונות ברשת.

מה היה לנו עד עכשיו

המלצות על AllGrar

התקשרו להזמנת גרר:

דילוג לתוכן