חילוץ שטח

התקשרו להזמנת גרר:

נתקעתם עם הרכב בשטח בזמן הכי לא מתאים, אין לכם זמן להתחיל ולעשות סקר שוק? מתקשרים לטלפון 050-9990533 ומוצאים שירות מקצועי לחילוץ שטח במהירות.

להיתקע עם רכב שטח (או אפילו רכב רגיל) בתוך בוץ או בין סלעים זו חוויה לא נעימה בכלל. ואם פעם טיולי שטח היו שמורים לנהג ג'יפים למודי ניסיון, היום גם נהגי Crossover  הצטרפו לחגיגה.

אם אתם קוראים את המאמר הזה, סביר להניח שאתם שואלים את עצמכם מה לעשות, איך לבחור שירות חילוץ שטח וגם איך תימנעו מהמצב המבאס בעתיד…. כל התשובות בקריאה של פחות משלוש דקות.

דברים ראשונים שכדאי לעשות

  • אם אפשר לפנות את השטח מתחת לגלגלים, עשו זאת
  • משתמשים ברצועת גרירה – בדקו שהיא מחוברת היטב כדי למנוע פגיעות גוף לעצמכם ונזק לרכב
  • ניתן לנסות לנדנד את הרכב בעדינות

השתמשו בציוד הבטיחות שברכב

נכון – השטח הוא לא כביש מהיר, אבל בכל זאת חשוב מאוד לעשות שימוש מתאים בציוד שיש לכם ברכב: משולש אזהרה ואפוד זוהר. טרקטורונים ורכבי שטח אימתניים יכול לנוע מהר מאוד, ובחושך כל המצב אפילו בעייתי יותר.

נתקעתם בבוץ? – אל תלחצו סתם על הגז

לא מומלץ בכלל ללחוץ על הגז בפראות. מה שצריך לעשות הוא להעביר להילוך נמוך, ללחוץ בעדינות על הגז ולהגיע למהירות של 25 עד 30 קמ"ש לכל היותר ולחזור על הפעולה כמה פעמים.

הרציונל כאן הוא שהרכב יזוז קדימה ואז קצת אחורה, כשהתנועה העדינה של הגלגלים עשויה לחלץ אותו מהבוץ.

תקועים בחול? נסו להוריד לחץ אוויר

במידה ויש לכם מערכת לניפוח אוויר או גלגלים שיכולים לרדת ללחץ אטמוספרי נמוך (משהו כמו 15 או 18 PSI), נסו לפנות את החול מתחת לגלגלים עד כמה שאפשר ושימו משהו מתחת לגלגלים האחוריים כדי לתת להם אחיזה. זה יכול להיות שטיח של הרכב, אבנים גדולות או אפילו קרשים.

אם הצלחתם להיחלץ, אל תשכחו לנפח את האוויר בחזרה כשאתם עולים לכביש בעזרת משאבה ניידת או בתחנת הדלק הקרובה!

חילוץ שטח מהיר – למי לפנות?

חברת הביטוח שלכם אומנם יכולה לחלץ אתכם (תלוי גם בפוליסה), אבל ייתכן שהדבר יהיה כרוך בתשלום נוסף ובכל מקרה לא תמיד נעים לחכות שעות בשטח.

לכן אנחנו ממליצים לא לנסות לחסוך אלא לפנות לחברת גרירה מקצועית שמתמחה בשירותי שטח מהירים. לחברה כזו יש את כל הציוד הדרוש והבנה מעמיקה בהתאם לניסיון עבר בסיטואציות שונות.

איך מוצאים חברה לחילוץ שטח?מתקשרים לטלפון 050-9990533 ואנחנו כבר נקשר אתכם עם השירות הקרוב והמקצועי ביותר.

מה לעשות להבא לפני שאתם יוצאים לטיול?

1.תמיד רשמו טלפון של חברת חילוץ שטח (או את שלנו 😊 ), למקרה שיש בעיות באינטרנט הנייד.

2.קחו אתכם סוללת גיבוי לטלפון על כל מקרה שלא יהיה.

3.שימו לב שאתם עם הצמיגים המתאימים לתנאי השטח: ישנם צמיגי בוץ, צמיגי סלעים וצמיגים מאוזנים. לא בטוחים אילו צמיגים מתאימים לרכב שלכם? חפשו שמתמחה בצמיגים (לא כל פנצ'רייה).

4.כבלים להתנעה ונסיעה בזוג – אם מדובר בתקלה חשמלית, אל תצאו מנקודת הנחה שלרכב אחר יהיו כבלים. ובכלל, עדיף לנסוע עם עוד זוג חברים בשני רכבי שטח.

5.בדקו את מזג האוויר גם בימים שקדמו לנסיעה שאתם מתכננים… להיכנס לשטח אחרי כמה ימים טובים של גשם היא בחירה לא חכמה גם אם היום יש יום שמש.

6.תכננו מראש את המסלול וחפשו עליו מידע באינטרנט. חיפוש של כמה שניות ייתן לכם לא רק מסלולים מומלצים, אלא גם עצות בנוגע לרכבים שמתאימים לתנאי הדרך.

7.שקלו לקחת קורס לנהיגת שטח, על הדרך ייצא לכם גם טיול נהדר.

בהצלחה ושלא נדע מצרות! צוות allgrar 

חילוץ שטח

מה היה לנו עד עכשיו

המלצות על AllGrar

התקשרו להזמנת גרר:

שלח הודעה
allgrar - שירותי גרירה
היי כאן הווצאפ שלנו!
יש לך שאלה על שירותי גרירה?
נשמח לענות :)
דילוג לתוכן